Złóż aplikację

Drukpol.Flexo jako Pracodawca

Drukpol.Flexo jest rodzinną firmą z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy i maksymalnie wykorzystujemy jego potencjał. Oprócz inwestycji w maszyny inwestujemy również w kapitał ludzki. Jesteśmy ukierunkowani na szerokopasmowy rozwój zasobów ludzkich.


Drukpol.Flexo to rzetelny i solidny Pracodawca zatrudniający około 250 osób w 2 zakładach produkcyjnych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Oferujemy:

  • Praktyki uczniowskie głównie w obszarach IT, reklama, księgowość z możliwością rozwinięcia w kierunku innych dziedzin – głównie druku flexo.
  • Start w karierze dla osób bez doświadczenia zawodowego z kompleksowym przeszkoleniem na stanowiskach/liniach drukarskich z możliwością długofalowej współpracy.
  • Rozwój zawodowy, korzyści związane z awansami, współpracą z doświadczonymi specjalistami, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Praktyki uczniowskie

Start w karierze

Rozwój i korzyści

Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego całego Zespołu.

Cenimy osoby, które czerpią satysfakcję z realizacji powierzonych zadań, przyczynianie się do tego jest jednym z naszych priorytetów.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji.


NAJNOWSZE OFERTY PRACY

Jeżeli nie prowadzimy aktualnie rekrutacji na stanowisko, którym byłbyś zainteresowany, zostaw nam swoje CV korzystając z dostępnego na naszej stronie przycisku Aplikuj .


Ścieżka rekrutacji w DRUKPOL.FLEXO

Zapoznanie się rekrutera z dokumentami aplikacyjnymi

Krok 1. Analiza doświadczeń zawodowych kandydata a zgodność z oczekiwaniami firmy na dane stanowisko.

Rozmowa telefoniczna

Krok 2. Jeżeli zostałeś zakwalifikowany do drugiego etapu zadzwonimy do Ciebie, by bliżej poznać Twoje doświadczenie i umówimy się  na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy lub on-line.

*informujemy, że  kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Spotkanie rekrutacyjne

Krok 3. Na spotkaniu będziemy rozmawiać o pracy na danym stanowisku, znajomości zagadnień oczekiwanych na stanowisku, na które aplikowałeś, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości kandydata.

Decyzja o wyborze kandydata

Krok 4. Po wybraniu kandydata spośród osób aplikujących doprecyzowujemy szczegóły warunków i terminu zatrudnienia. Pozostałych kandydatów informujemy o zakończeniu procesu rekrutacji.