Praca

Drukpol. Flexo lider branży flexograficznej uchodzi na rynku krajowym jak i zagranicznym za jedną z najlepszych
oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych.  Firma z przyszłością dla ciebie, która w codziennej pracy
kieruje się wartościami takimi jak: uczciwość  i  wzajemny szacunek.

Dbamy również o:
* wysokie standardy w relacjach
* permanentny, stabilny rozwój

Jesteśmy firmą tworzącą przyjazne środowisko pracy.

Oferta Pracy

Jeśli jesteś osobą pełną pasji i masz ambicje,

żeby osiągnąć sukces i spełnić się w ciekawej pracy,

a komunikacja w języku polskim i angielskim z innymi ludźmi jest Twoją mocną stroną,

dołącz do nas – Zapraszamy!!!

Osoba do kontaktu: Joanna Reginis

Zadzwoń: 22 276-20-46  lub 605-180-027

Aplikacje składamy na podany aders e-mail: rekrutacja@drukpolflexo.pl

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukpol.flexo Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że świadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy firmy może nastąpić bez mojej zgody.

Lider branży flexograficznej firma DRUKPOL.FLEXO działająca na rynku od ponad 20 lat. Z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą uchodzi na rynku za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru. DRUKPOL.FLEXO to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób.

DYREKTOR HANDLOWY

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązki:

kształtowanie strategii rozwoju firmy zgodnej z misją i wizją całej organizacji,

budowanie i realizacja strategii sprzedaży,

wdrożenie systemu zarządzania działem handlowym w oparciu o ustalone mierniki efektywności i ich systematyczny przegląd,

monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem klienta,

udział w opracowywaniu i realizacji planów marketingowych,

zarządzanie zespołem handlowym,

rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego, efektywna delegacja zadań i stały monitoring poziomu realizacji celów indywidualnych,

badanie i analiza rynku, wyszukiwanie i ocena szans rynkowych dotyczących sprzedaży produktów, identyfikacja nowych możliwości biznesowych dla firmy i monitoring działań konkurencji,

utrzymywanie stałego kontaktu z kluczowymi klientami, reprezentacja spółki w relacjach zewnętrznych,

budowanie świadomości organizacyjnej i sprzedażowej, wzmacnianie postaw odpowiedzialności i zaangażowania pracowników w podległym zespole,

dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku,

raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami do Zarządu firmy.

Oczekiwania:

minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem sprzedaży,

doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

znajomość języka angielskiego na poziomie biznesowym ,

umiejętność strategicznego myślenia, prognozowania przyszłych trendów rynkowych i opracowywania nowatorskich działań marketingowych i sprzedażowych,

zdolności przywódcze oraz umiejętność motywowania pracowników do realizacji wyznaczonych celów,

umiejętność pracy projektowej z innymi działami,

umiejętność wyznaczania priorytetów i podejmowania decyzji w zmieniającym się środowisku,

proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów,

umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami oraz pracownikami na różnym szczeblu odpowiedzialności i decyzyjności,

doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,

dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

wykształcenie wyższe,

zdolności analityczne i znajomość pakietu Ms. Office.

Oferujemy:

stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji,

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość realnego wpływu na kierunki rozwoju organizacji,

wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu,

niezbędne narzędzia do prac,

możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego oraz na życie,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

SPECJALISTA ds. LEAN MANUFACTURING

Obowiązki:

aktywny udział w optymalizacji oraz doskonaleniu procesów operacyjnych i administracyjnych,

prowadzenie i organizacja wewnętrznych szkoleń / warsztatów z tematyki LEAN,

optymalizacja stanowisk pracy oraz koordynowanie projektów miedzy działowych,

wspieranie w utrzymywaniu wdrożonych narzędzi Lean Management,

rozwój świadomości i zaangażowania Pracowników w obszarze ciągłego doskonalenia,

nadzór nad systemami wspierającymi zdefiniowane procesy.

Wymagania:

min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

praktyczna znajomość narzędzi LEAN,

umiejętność pracy w zespole,

samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

pracę w dynamicznym środowisku i aktywny udział w transformacji Lean całej organizacji,

ciągły rozwój kompetencji z zakresu Lean,

stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

pracę w zgranym i otwartym na zmiany zespole,

samodzielne stanowisko pełne organizacyjnych wyzwań,

umowę o pracę na pełny etat.

KIEROWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Obowiązki:

prowadzenie filaru TPM w organizacji,

zarządzanie zespołem Działu Utrzymania Ruchu,

prowadzenie projektów redukcji awaryjności maszyn w oparciu o system danych,

diagnostyka awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń,

współpraca z serwisami zewnętrznymi,

wykonywanie okresowych przeglądów maszyn oraz ich elementów,

modernizacja oraz optymalizacja urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych,

opracowywanie dokumentacji technicznej i standardów pracy,

kontrola magazynu części zamiennych.

wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika / automatyka / elektro-mechanika),

uprawnienia SEP - Dozór i Eksploatacja,

minimum jeden rok doświadczenia na stanowisku w dziale utrzymania ruchu pracującym w standardzie TPM,

biegła znajomość języka angielskiego,

myślenie analityczne, orientacja na cel oraz organizacyjna pracy zespołu,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym schematów elektrycznych,

prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje,