Jobs

Drukpol. Flexo lider branży flexograficznej uchodzi na rynku krajowym jak i zagranicznym za jedną z najlepszych
oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. Firma z przyszłością dla ciebie, która w codziennej pracy
kieruje się wartościami takimi jak: uczciwość i wzajemny szacunek.

Dbamy również o:
* wysokie standardy w relacjach
* permanentny, stabilny rozwój

Jesteśmy firmą tworzącą przyjazne środowisko pracy.

Oferta Pracy

Jeśli jesteś osobą pełną pasji i masz ambicje,

żeby osiągnąć sukces i spełnić się w ciekawej pracy,

a komunikacja w języku polskim i angielskim z innymi ludźmi jest Twoją mocną stroną,

dołącz do nas – Zapraszamy!!!

Osoba do kontaktu: Sylwia Rybkowska

Zadzwoń: 22 276-20-46 lub 605-180-027

Aplikacje składamy na podany aders e-mail: rekrutacja@drukpolflexo.pl

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Drukpol.flexo Sp. z o.o. Sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że świadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy firmy może nastąpić bez mojej zgody.

Lider branży flexograficznej firma DRUKPOL.FLEXO działająca na rynku od ponad 20 lat. Z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną kadrą uchodzi na rynku za jedną z najlepszych oraz najnowocześniejszych drukarni flexograficznych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo, w wersji mono i wielowarstwowej z tworzyw sztucznych i papieru. W dotychczasowym wieloletnim okresie współpracy z największymi partnerami biznesowymi wdrożyliśmy innowacyjne technologie i sposoby zarządzania – LEAN OFFICE / MANUFACTURING, które owocują poszerzeniem oferty i jakości naszych usług oraz możliwości produkcyjnych. Naszym priorytetem obok jakości jest bezpieczeństwo produktu. Konsekwencją tego są działania oparte na Zintegrowanym Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z normami ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 oraz BRC/IoP.

Drukpol.flexo to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, pełni entuzjazmu, kreatywni i z pasją do działania. Dzięki naszej sile i szerokiemu spojrzeniu, każdego dnia wspólnie kreujemy nową rzeczywistość w branży. Naszym największym potencjałem są ludzie, dlatego też poszukujemy wyjątkowych osób. Nie oczekujemy doświadczenia, ani wykształcenia kierunkowego. Szukamy Kandydatów, którzy z zaangażowaniem zdobędą wiedzę i doświadczenie, aby realizować cele własne i firmy.

DRUKPOL.FLEXO jeden z czołowych liderów na rynku drukarni flexograficznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Operator maszyny laminującej

Opis stanowiska:

Praca polegać będzie na obsłudze maszyny laminującej:

  • obsługa maszyn,
  • zapewnienie efektywnej pracy maszyny,
  • nadzór nad procesem laminacji
  • dbanie o stan techniczny urządzenia
  • bieżąca kontrola jakości wykonywanej produkcji
  • dbałość o utrzymanie porządku i czystości na maszynie i stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • podstawy obsługi komputera,
  • komunikatywność oraz zdolności interpersonalne,
  • wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie
  • umowę o pracę na okres próbny, czas określony
  • pracę w przyjaźnie nastawionym zespole specjalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń wewnętrznych z zakresu technologii opakowaniowej i druku
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń zdrowotnych i grupowych

Junior Packaging Specialist

(Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki)

Szukamy osoby:

· zorientowanej na sukces,

· szybko uczącej się,

· potrafiącej pracować w zespole,

· ambitnej i odpowiedzialnej,

· bezwzględnie dążącej do celu,

· wykształcenie min. średnie,

· komunikatywny angielski w mowie i piśmie – B1,

· prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto?

· forma zatrudnienia: umowa o pracę,

· praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

· wynagrodzenie: płaca zasadnicza + premia regulaminowa,

· szkolenia: wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu niezbędnej wiedzy,

· dołączysz do doświadczonego i kreatywnego zespołu,

· dbamy o dobrą atmosferę i wzajemny szacunek.

Będziesz pracował-/a w firmie, w której Pracodawca wspiera rozwój Swoich Pracowników.